PTA26N65
MFR.Part #
PTA26N65
JLCPCB Part #
C575824
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 200pF 26A 280mΩ@10V 2V 4.2nF 650V 82W TO-220F-3 MOSFETs ROHS