PTA22N60
MFR.Part #
PTA22N60
JLCPCB Part #
C575819
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 22A 240pF 2V 300mΩ@10V 600V 80W TO-220F-3 MOSFETs ROHS