PT20L120D
Extended
Manufacturer
PFC Device
MFR.Part #
PT20L120D
JLCPCB Part #
C255400
Package
TO-252(DPAK)
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100uA@120V 120V 180A 20A 880mV@10A TO-252(DPAK) Schottky Diodes ROHS