RB520S30
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
RB520S30
JLCPCB Part #
C304492
Package
SOD-523
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 1A 1uA@10V 200mA 30V 600mV@200mA SOD-523 Schottky Diodes ROHS