BZX84C3V3
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84C3V3
JLCPCB Part #
C2992468
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 3.14V~3.47V 3.3V 410mW 5uA@1V 600Ω 95Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS