BZX84C10-PEC
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84C10-PEC
JLCPCB Part #
C263162
Package
SOT-23
Description
10V 200nA@7V 410mW SOT-23 Zener Diodes ROHS