BZT52-C3V6-AU
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZT52-C3V6-AU
JLCPCB Part #
C52104358
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15uA@1V 3.42V~3.78V 3.6V 410mW 600Ω 95Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS