4.6KSMX27A-AU
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
4.6KSMX27A-AU
JLCPCB Part #
C398796
Package
DO-218AC
Description
-55℃~+175℃ 22V 24V 4.6kW@10/1000us 40V 500nA TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS