UNR212200L
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
UNR212200L
JLCPCB Part #
C3588623
Package
TO-236-3(SOT-23-3)
Description
1 PNP Pre-Biased 200mW 50 500mA 50V TO-236-3(SOT-23-3) Digital Transistors ROHS