TXS2-L-24V-1
MFR.Part #
TXS2-L-24V-1
JLCPCB Part #
C1561309
Package
DIP,7.4x15mm
Description
-40℃~+70℃ 10V@DC 10mA 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 5ms 5ms AgPd + Gold Plated Single Coil DIP,7.4x15mm Magnetic Latching Relays ROHS