TXS2-L-1.5V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
TXS2-L-1.5V
JLCPCB Part #
C1561024
Package
DIP,7.4x15mm
Description
-40℃~+70℃ 1.5V 110V@DC 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 5ms 5ms Silver + Gold Plated Single Coil DIP,7.4x15mm Magnetic Latching Relays ROHS