TXS2-LT-1.5V
MFR.Part #
TXS2-LT-1.5V
JLCPCB Part #
C7089657
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 1.5V 110V@DC 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 5ms 5ms Dual Coil Silver + Gold Plated Plugin Magnetic Latching Relays ROHS