TXS2-L-24V
MFR.Part #
TXS2-L-24V
JLCPCB Part #
C7136345
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 110V@DC 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 5ms 5ms Silver + Gold Plated Single Coil 插件 Magnetic Latching Relays ROHS