TXS2-4.5V-1
MFR.Part #
TXS2-4.5V-1
JLCPCB Part #
C1560455
Package
DIP,7.4x15mm
Description
-40℃~+70℃ 10V@DC 10mA 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 4.5V 5ms 5ms AgPd + Gold Plated DIP,7.4x15mm Signal Relays ROHS