TXS2-12V-1
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
TXS2-12V-1
JLCPCB Part #
C6006281
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 10V@DC 10mA 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 5ms 5ms AgPd + Gold Plated Plugin Signal Relays ROHS