TXS2SS-L-4.5V
MFR.Part #
TXS2SS-L-4.5V
Description
-40℃~+70℃ 110V@DC 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 4.5V 5ms 5ms Silver + Gold Plated Single Coil - Magnetic Latching Relays ROHS