TXS2SA-LT-1.5V
MFR.Part #
TXS2SA-LT-1.5V
Description
-40℃~+70℃ 1.5V 110V@DC 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 5ms 5ms Dual Coil Silver + Gold Plated - Magnetic Latching Relays ROHS