TXS2SA-L2-24V
MFR.Part #
TXS2SA-L2-24V
Description
-40℃~+70℃ 110V@DC 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 5ms 5ms Dual Coil Silver + Gold Plated - Magnetic Latching Relays ROHS