TXS2SA-L-12V
MFR.Part #
TXS2SA-L-12V
JLCPCB Part #
C1560899
Package
SMD,7.4x15mm
Description
-40℃~+70℃ 110V@DC 12V 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 5ms 5ms Silver + Gold Plated Single Coil SMD,7.4x15mm Magnetic Latching Relays ROHS