TXD2-L-4.5V
MFR.Part #
TXD2-L-4.5V
JLCPCB Part #
C5978557
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC 2A 4.5V 4ms 4ms Silver + Gold Plated Single Coil Plugin Magnetic Latching Relays ROHS