TXD2-24V-3
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
TXD2-24V-3
JLCPCB Part #
C1561053
Package
DIP,7.4x15mm
Description
-40℃~+85℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC 24V 2A 4ms 4ms Silver + Gold Plated DIP,7.4x15mm Signal Relays ROHS