TXD2SS-4.5V
MFR.Part #
TXD2SS-4.5V
JLCPCB Part #
C1560813
Package
SMD,7.4x15mm
Description
-40℃~+85℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC 2A 4.5V 4ms 4ms Silver + Gold Plated SMD,7.4x15mm Signal Relays ROHS