TXD2SA-L-12V-4-Z
MFR.Part #
TXD2SA-L-12V-4-Z
JLCPCB Part #
C2153539
Package
SMD,7.4x15mm
Description
-40℃~+85℃ 10V@DC 10mA 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 4ms 4ms AgPd + Gold Plated Single Coil SMD,7.4x15mm Magnetic Latching Relays ROHS