TXD2SA-L-12V-3-Z
MFR.Part #
TXD2SA-L-12V-3-Z
JLCPCB Part #
C2153543
Package
SMD,7.4x15mm
Description
-40℃~+85℃ 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC 2A 4ms 4ms Silver + Gold Plated Single Coil SMD,7.4x15mm Magnetic Latching Relays ROHS