TXD2SA-2M-12V-Z
MFR.Part #
TXD2SA-2M-12V-Z
JLCPCB Part #
C2153348
Package
SMD,7.4x15mm
Description
-40℃~+85℃ 110V@DC 12V 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 4ms 4ms Silver + Gold Plated SMD,7.4x15mm Signal Relays ROHS