TXD2SA-1.5V
MFR.Part #
TXD2SA-1.5V
Description
-40℃~+85℃ 1.5V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC 2A 4ms 4ms Silver + Gold Plated - Signal Relays ROHS