TXD2SA-12V-Z
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
TXD2SA-12V-Z
Description
-40℃~+85℃ 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC 2A 4ms 4ms Silver + Gold Plated - Signal Relays ROHS