TXD2SA-12V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
TXD2SA-12V
JLCPCB Part #
C7371767
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 100mΩ 12V 200mW 220V@DC 2A 2A@30VDC 4ms 4ms 720Ω Silver + Gold Plated Two groups of conversions: 2C(Double-pole double-throw conversion) SMD Signal Relays ROHS