TX2-LT-4.5V
MFR.Part #
TX2-LT-4.5V
JLCPCB Part #
C6342862
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC 2A 4.5V 4ms 4ms Dual Coil Silver + Gold Plated 插件 Magnetic Latching Relays ROHS