TX2-LT-2.4V-TH
MFR.Part #
TX2-LT-2.4V-TH
JLCPCB Part #
C7406468
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 2.4V 220V@DC、250V@AC 2A 4ms 4ms Dual Coil Silver + Gold Plated 插件 Magnetic Latching Relays ROHS