TX2SS-L-24V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
TX2SS-L-24V
Description
-40℃~+85℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC 24V 2A 4ms 4ms Silver + Gold Plated Single Coil - Magnetic Latching Relays ROHS