TX2SA-L2-4.5V
MFR.Part #
TX2SA-L2-4.5V
Description
-40℃~+85℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC 2A 4.5V 4ms 4ms Dual Coil Silver + Gold Plated - Magnetic Latching Relays ROHS