TX2SA-L2-12V
MFR.Part #
TX2SA-L2-12V
Description
-40℃~+85℃ 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC 2A 4ms 4ms Dual Coil Silver + Gold Plated - Magnetic Latching Relays ROHS