TQ2SS-L-4.5V
MFR.Part #
TQ2SS-L-4.5V
JLCPCB Part #
C1560918
Package
SMD,9x14mm
Description
-40℃~+85℃ 125V@AC、220V@DC 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 2A 4.5V 4ms 4ms AgNi + Gold plated Single Coil SMD,9x14mm Magnetic Latching Relays ROHS