TQ2SS-24V
MFR.Part #
TQ2SS-24V
Description
-40℃~+85℃ 125V@AC、220V@DC 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 2A 4ms 4ms AgNi + Gold plated - Signal Relays ROHS