TQ2SL-12V-X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
TQ2SL-12V-X
Description
-40℃~+85℃ 125V@AC、220V@DC 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 2A 4ms 4ms AgNi + Gold plated - Signal Relays ROHS