TQ2H-L2-12V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
TQ2H-L2-12V
JLCPCB Part #
C1560967
Package
DIP,9x14mm
Description
-40℃~+70℃ 110V@DC、125V@AC 12V 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 3ms 3ms Dual Coil Silver + Gold Plated DIP,9x14mm Magnetic Latching Relays ROHS