SFS5-DC24V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
SFS5-DC24V
JLCPCB Part #
C425146
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.152kΩ 100mΩ 125V@DC、250V@AC 14 20ms 20ms 24V 500mW 6A 6A@250VAC、6A@30VDC Five normally open groups + one normally closed: 5A+1B (Five-blade single-throw - normally open + SPST - normally closed) Polarized-Single Coil 插件 Power Relays ROHS