S4EB-L2-24V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
S4EB-L2-24V
JLCPCB Part #
C1564066
Package
Plugin
Description
-55℃~+65℃ 15ms 15ms 24V 48V@DC、250V@AC 4A Dual Coil Four normally open groups: 4A (four knives, single throw - normally open) Silver Alloy (Cadmium-Free) 插件 Magnetic Latching Relays ROHS