S4EB-L-12V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
S4EB-L-12V
JLCPCB Part #
C5904481
Package
Plugin
Description
-55℃~+65℃ 12V 15ms 15ms 48V@DC、250V@AC 4A Four normally open groups: 4A (four knives, single throw - normally open) Silver Alloy (Cadmium-Free) Single Coil Plugin Magnetic Latching Relays ROHS