S3EB-L-12V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
S3EB-L-12V
JLCPCB Part #
C1564019
Package
Plugin
Description
-55℃~+65℃ 12V 15ms 15ms 48V@DC、250V@AC 4A Silver Alloy (Cadmium-Free) Single Coil Three Normally Open + One Normally Closed: 3A+1B (3-Pole Single Throw - Normally Open + SPST - Normally Closed) 插件 Magnetic Latching Relays ROHS