NC4EBD-P-DC110V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
NC4EBD-P-DC110V
JLCPCB Part #
C5826128
Package
Plugin
Description
-40℃~+55℃ 10ms 110V 20ms 250V@AC 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 5A AgNi Plugin Power Relays ROHS