NC4EBD-L2-DC24V
MFR.Part #
NC4EBD-L2-DC24V
Description
-40℃~+55℃ 10ms 20ms 24V 250V@AC 5A AgNi Dual Coil Four-pole double throw conversion: 4C - Magnetic Latching Relays ROHS