NC4EBD-JPL2-DC48V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
NC4EBD-JPL2-DC48V
JLCPCB Part #
C5826126
Package
Plugin
Description
-40℃~+55℃ 10ms 20ms 250V@AC 48V 5A AgNi Dual Coil Four-pole double throw conversion: 4C Plugin Magnetic Latching Relays ROHS