NC4EBD-JP-DC24V
MFR.Part #
NC4EBD-JP-DC24V
JLCPCB Part #
C6330659
Package
Plugin
Description
-40℃~+55℃ 10ms 20ms 24V 250V@AC 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 5A AgNi Plugin Power Relays ROHS