NC4EBD-JP-DC12V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
NC4EBD-JP-DC12V
JLCPCB Part #
C1563575
Package
Plugin,25.4x38.1mm
Description
-40℃~+55℃ 10ms 12V 20ms 250V@AC 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 5A AgNi 插件,25.4x38.1mm Power Relays ROHS