NC2EBD-P-DC110V
MFR.Part #
NC2EBD-P-DC110V
JLCPCB Part #
C5686191
Package
Plugin
Description
-40℃~+55℃ 10ms 110V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 250V@AC 5A AgNi Plugin Power Relays ROHS