NC2EBD-JP-DC48V
MFR.Part #
NC2EBD-JP-DC48V
JLCPCB Part #
C5826122
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 10ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 250V@AC 48V 5A AgNi Plugin Power Relays ROHS