NC2EBD-JP-DC110V
MFR.Part #
NC2EBD-JP-DC110V
JLCPCB Part #
C1564017
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 10ms 110V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 250V@AC 5A AgNi 插件 Power Relays ROHS