NC2EBD-DC12V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
NC2EBD-DC12V
JLCPCB Part #
C1563693
Package
Plugin,11.2x25.4mm
Description
-40℃~+70℃ 10ms 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 250V@AC 5A AgNi 插件,11.2x25.4mm Power Relays ROHS